Wczytuję dane...

pojemniki na mleko i jedzenie

Pojemniki dla dzieci

Szukasz solidnych i bezpiecznych pojemników na jedzenie dla swoich dzieci? Poznaj widoczne w tej kategorii pojemniki, w których łatwo przechowasz, a także odmierzysz taką ilość np. mleka lub ulubionego dania, jakiej potrzebujesz. Wybierz spośród dostępnych szklanych słoiczków z hermetycznym zamknięciem, pojemników dla dzieci na mleko w proszku, a także praktycznych zestawów. Co ważne, oferujemy Ci wyłącznie bezpieczne, a także bardzo praktyczne pojemniczki, abyście ulubione napoje i jedzenie mogli zabrać zawsze ze sobą!

Praktyczne pojemniki na jedzenie dla dzieci

Jedną z propozycji jest szklany słoik francuskiej marki Beaba z hermetycznym zamknięciem o pojemności 150 ml. Nadaje się do podgrzewacza butelek i słoiczków, sterylizatora, zamrażarki, mikrofalówki oraz zmywarki. Wykonany z najwyższej jakości szkła, jest też bardzo solidny, ponieważ nie plami się, a także nie odkształca. Idealny do przechowywania, ale również odmierzenia potrzebnej ilości żywności. Miękka i hermetyczna pokrywa dobrze przylega, co pozwala zachować aromat, a specjalny uchwyt ułatwia jej zdejmowanie. Model ten występuje jeszcze z pokrywą w kolorze light blue. Inną propozycją od marki Beaba jest słoiczek o pojemności 250 ml, a także zestaw pojemniczków 150 ml + 250 ml. Co ważne, utrzymanie słoiczków w czystości jest niezwykle proste, ponieważ można je myć ręcznie, a także sterylizować. Produkty Beaba mają nowoczesny design, a także modne i stonowane kolory. Są przy tym bardzo funkcjonalne, odpowiadając na potrzeby zarówno rodziców, jak i dzieci.

Kolejną propozycją są pojemniki dla dzieci na mleko w proszku (pastelowo zielony, jasnoszary i niebieski) o łącznej pojemności 270 ml. Zestaw idealnie nadaje się do zabrania mleka w proszku na spacer, ale też sprawdzi się podczas podróży oraz nocnego karmienia. Wspomniane pojemniki na jedzenie mogą być nakręcane jeden na drugi, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich osobno. Dzięki górnej nakładce z wąskim otworem łatwo przesypuje się mleko do butelki.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów