Wczytuję dane...

Zabawki kreatywne i edukacyjne dla dzieci

Zabawki kreatywne dla dzieci

Sklep Tuliki to zabawki sensoryczne wpływające na koncentrację, ale również zabawki kreatywne. Kreatywność jest bardzo istotną umiejętnością, którą bez wątpienia warto rozwijać w pociechach już od najmłodszych lat. Właśnie w tym pomagają dostępne w tej kategorii zabawki kreatywne dla dzieci, którymi można się bawić długo i absolutnie nie nudzić! Co więcej, wszystkie nasze zabawki są niezwykle pięknie wykonane, dzięki czemu przyciągają wzrok i zachęcają do wspólnego spędzania czasu.

Warto tu wspomnieć m.in. o Magnetibook, czyli magnetycznej układance, będącą propozycją znanego producenta Janod, która nie tylko pobudza w dziecku kreatywność, ale także pozwala na rozwój wyobraźni. 43 kolorowe magnesy można dowolnie łączyć i układać z nich postacie lub wzory. To idealna propozycja dla pomysłowych i twórczych dzieci, które lubią zabawy konstrukcjami i nie tylko. Z kolei wielofunkcyjny stolik edukacyjny drewniany Sweet Cocoon Janod to zabawka dla dzieci już od pierwszego roku życia. Stabilne nóżki oraz zaokrąglone brzegi sprawiają, że jest ona całkowicie bezpieczna w użytkowaniu, dzięki czemu codzienne zabawy są jeszcze przyjemniejsze. Precyzyjne wykonanie oraz wysoka jakość użytych materiałów wraz z mnogością funkcji wspierają zdrowy rozwój dziecka, a także pobudzają jego zmysły.

Zabawki dające radość i rozwijające kreatywność


W naszym asortymencie znajdą Państwo zabawki rozwijające kreatywność najmłodszych, które nie tylko sprawią mnóstwo radości pociechom, ale także zapewnią bezpieczną i przyjemną zabawę. Wszystkie wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, które są przyjazne dla dzieci. Zabawki kreatywne dla dzieci z oferty Tuliki to wspaniała propozycja na spędzenie wolnego czasu dla najmłodszych, ale również rozrywka dla rodziców, którzy pragną wspierać swoje dzieci i dążyć wraz z nimi do zrównoważonego i zdrowego rozwoju.

Jeśli lubicie układać puzzle, wybierzcie kolekcję Mudpuppy Puzzle z okienkami Safari lub puzzle sensoryczne. Stymuluje ona nie tylko pamięć malucha, ale również wspiera koncentrację oraz wspomaga sprawność manualną. Drewniany sorter obrotowy Pies z serii Sweet Cocoon rozwija motorykę oraz uczy cierpliwości, spostrzegawczości, czy koncentracji. Tułów psa to cztery obręcze z obrazkami, które należy ułożyć w jeden wzór, a zatem w rząd takich samych figur. Bez wątpienia stanie się on wiernym i oddanym przyjacielem dziecka, który bez przerwy gotów jest do wspólnej zabawy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów