Wczytuję dane...

basen i plaża

W tej kategorii prezentujemy sprawdzone produkty wysokiej jakości, które idalnie sprawdzą się zarówno na basenie jak i plaży.Tutaj możesz znaleźć zarówno stroje kąpielowe dla dzieci jak i  ręczniki. 

Ekologiczne pieluszki na basen - majteczki z wkładką chłonną 

Z dużym uznaniem oceniamy stroje kąpielowe, spodenki do pływania rodzinnej firmy Lassig, która tworzy z myślą o współczesnych Rodzicach, którzy są świadomi swojego stylu, potrzeb i roli społecznej.

Stroje kąpielowe i inne produkty tego producenta nie tylko gwarancja perfekcji i dobrego designu, ale również ekologicznej produkcji i wyboru materiałów. W oparciu o te idee, dbałość o środowisko i szeroko rozumianą odpowiedzialność społeczną marka wypracowała sobie własną filozofię.

LIVE LASSIG oznacza zwyczajne życie: rodzinne, pełne ciepła i tradycyjnych wartości, szacunku dla natury i drugiego człowieka. Takie podejście zaowocowało szeregiem branżowych nagród, w tym za innowacyjność i etykę.

Ponadto marka Lassig aktywnie wspiera chore dzieci, promuje wychowanie bez przemocy, finansuje szkółki piłkarskie dla maluchów, jak również ratuje zagrożone gatunki zwierząt.