Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Drewniana tańcząca figurka Krówki z serii zabawek do kieszonki Pocket to niebanalna zabawka, stymulująca małą motorykę, koordynację ręka-oko, zmysł dotyku, koncentrację i dostrzeganie związków przyczynowo-skutkowych. Zwierzątko składa się z wielu mniejszych elementów, połączonych mocną gumką i umieszczone jest na podstawce w kształcie walca.

Naciśnięcie przycisku przy podstawie wprawia je w ruch, przypominający taniec i prowadzi do zmiany pozycji części jego drewnianego ciała względem siebie.

Zabawka występuje w kilku wersjach (jako biało-brązowa krówka na turkusowej podstawce oraz jako osiołek w kolorach naturalnego drewna oraz jasnego i ciemnego fioletu).

Jest lekka i poręczna. Zaciekawi każdego maluszka.

 

Zaprojektowana została we Francji. Drewno, z którego jest wykonana, posiada certyfikat FSC, co oznacza że pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Idealnie nadaje się na prezent.

 

Zabawki kieszonkowe z kolekcji Pocket to seria niedużych, poręcznych zabaweczek dla maluszków od 2. roku życia, utrzymana w pięknej, pastelowej kolorystyce i naturalnych odcieniach drewna. Doskonała do zabrania w podróż lub na spacer, a także jako drobny podarunek na każdą okazję. Wszystkie zabawki wspierają potrzeby poznawcze i małą motorykę dziecka na danym etapie rozwoju.

 

Zabawki marki Janod wyróżniają niebanalne rozwiązania, wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.

 

Zabawka rozwija:

• dotyk, wzrok, słuch

• małą motorykę

• chęć odkrywania i eksperymentowania

 

wiek: 3+

materiał: drewno FSC

design: Francja

wymiary produktu: 4,7 x 4,7 x 12 cm

waga produktu: 0,05 kg

bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH