Wczytuję dane...
Waga produktu: 3.4 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Wielofunkcyjny pchacz edukacyjny Kot nie tylko wspiera dziecko w stawianiu pierwszych kroków, ale też w ogólnym rozwoju motorycznym.

Trzy ścianki pchacza (na przedniej namalowana jest buzia kotka) – pomarańczowa, żółta i niebieska – stanowią przestrzeń dla:

  • dwóch pętli z elementami do przesuwania,
  • toru-zjeżdżalni,
  • sortera,
  • obracanych i przesuwnych elementów oraz kółek zębatych.

Zabawa nimi to równocześnie nauka, np. przesuwanie klocków po pętlach (na jednej znajduje się 10 kulek, na drugiej 3 rybki) czy po torze (myszki na torze prostym i zygzakowatym) rozwija koordynację ruchową i małą motorykę, sorter pomaga rozróżniać kolory i kształty (koło, trójkąt, kwadrat), a 4 różnej wielkości koła zębate z uchwytami pozwalają zauważyć zależności przyczynowo- skutkowe.

Wiele różnorodnych funkcji sprawia, że zabawka szybko się nie znudzi, a piękne kolory i przyjazna grafika dodatkowo zaciekawiają i zachęcają dziecko do zabawy. Ponadto wszystkie elementy pchacza są wygodne do trzymania w małych rączkach, a kierownica posiada antypoślizgowe uchwyty i możliwość regulowania wysokości (od 47 do 53 cm), dzięki czemu zabawka dosłownie rośnie razem z dzieckiem. Kółka pchacza zostały wykończone gumą, co zapewnia mu stabilność i sprawia, że nie rysuje on podłogi w domu. Ponadto można je w razie potrzeby zdjąć.
Zabawka została zaprojektowana we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

Pchacz zachęca dziecko do aktywności ruchowej. Wysoka jakość i precyzyjne wykonanie są gwarancją bezpieczeństwa, dzięki czemu maluch może swobodnie rozwijać swoją motorykę – ćwiczyć równowagę, koordynację ruchową, czucie głębokie i dobry kontakt z własnym ciałem.

Wysoka jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijają zmysły dziecka i wspomagają jego rozwój dzięki mnogości funkcji. Dzięki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka dłoni czy kojarzenie kształtów i kolorów.

Zabawka rozwija:

• chęć odkrywania i eksperymentowania
• sprawność ruchową

wiek: 12-36 m

liczba elementów: pchacz + 3 klocki

materiał: drewno, metal

wymiary produktu: 39,5 x 34,2 x 54 cm

 

Jakościowe zabawki

  • Jakościowe zabawki: 

    6539694