Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Spodenki do pływanie tworzona z dbałością o najdrobniejszy detal i przystosowane do szczególnych potrzeb dzieci i maluchów. Wysoka jakość materiałów zapewnia wyjątkową wygodę stosowania. Bezszwowe wykonanie oraz idealne dopasowanie gwarantują komfort i swobodę. Skóra dziecka jest dodatkowo chroniona, oprócz obowiązkowego mleczka do opalania, dzięki wyposażeniu strojów kąpielowych w ochronę UV 50+.

Spodenki do pływania są również idealne na basen. Kąpielówki wyposażone są w nowatorską podszewkę pochłaniającą wilgoć, a wszyta wkładka magazynuje wilgoć nie wypuszczając tym samym płynu na zewnątrz. W ten sposób skóra dziecka jest zabezpieczona przed kontaktem z wilgocią w najwyższym możliwym stopniu.

Spodenki do pływania wykonane są w 100% poliestrowa mikrofibra z nieprzemakalną powłoką PU pochłaniającą wilgoć.

Cechy:

- ochrona przeciwsłoneczna UPF 50+
- bezszwowa podszewka pochłaniająca wilgoć
- kontrola wilgoci: podszewka odprowadzająca wilgoć w jednym kierunku
- obszyte oczka do przeplatania sznureczka w pasie

Zestaw dostępny z wysyłką tego samego dnia w rozmiarze dla dziecka w wieku:

-  6 - 12 miesięcy

- 12- 18 miesięcy

- 18 - 24 miesiące

- 2-3 lata

Przy zamówieniu proszę podać wybrany rozmiar.

Orientacyjna tabela rozmiarów załączona w zdjęciach produktu

Proszę pytać o dostępność innych rozmiarów.

Lassig to rodzinna firma z Niemiec, tworząca z myślą o współczesnych Mamach, które są świadome swojego stylu, potrzeb i roli społecznej. To nie tylko gwarancja perfekcji i dobrego designu, ale również ekologicznej produkcji i wyboru materiałów. W oparciu o te idee, dbałość o środowisko i szeroko rozumianą odpowiedzialność społeczną marka wypracowała sobie własną filozofię. LIVE LASSIG oznacza zwyczajne życie: rodzinne, pełne ciepła i tradycyjnych wartości, szacunku dla natury i drugiego człowieka. Takie podejście zaowocowało szeregiem branżowych nagród, w tym za innowacyjność i etykę. Ponadto marka Lassig aktywnie wspiera chore dzieci, promuje wychowanie bez przemocy, finansuje szkółki piłkarskie dla maluchów, jak również ratuje zagrożone gatunki zwierząt.